Vem som helst får inte jobb hos oss

Utvecklingen inom bilindustrin går snabbt. Och det ställs höga krav för att få bli en auktoriserad bilverkstad. Våra mekaniker och verkstadstekniker är service minded och genomgår kontinuerligt utbildningar för att alltid vara uppdaterade på den senaste tekniken.

Imran Ali

Försäljning och verkstadsansvarig

070 79 07 559

imran@iabil.se

Pernilla Ali Björndalen

Administration & Garanti

073 62 46 046

pernilla@iabil.se

Charbel Roumi

Tekniker

0521-14 260

charbel@iabil.se

Hammad Alkhafaji

Tekniker

0521-14 260

hammad@iabil.se

Marcus Bergendal

Tekniker

0521-14 260

marcus@iabil.se

Ingmar Gustavsson

Kundmottagare

0521-14 260

ingmar@iabil.se